sobota 21. mája 2011

New DIY love

Ahojte :) S mojou veľmi dobrou kamarátkou sme šli cez týždeň okolo sekáča a kedže videla že mám strašnú depresiu ešte šli sme sa tam kuknúť. Odišla som odtiaľ s dlhými nohavicami, ktoré mi btw sadli ako uliate. Neviem ako je to možne ale lepšie mi sedia jak normálne v obchodoch...asi mam divnú postavu :D Odstrihla som si ich na šortky a doplnila pyramidkami :) No a včera som ich hneď aj vyskúšala, k lekárom :D musim kresliť do školy majte sa krásne :)
Už čoskoro: moje kresebné výtvory zo školského výletu 
TRANSLATION: Hi dears! I went with my very good friend this week to a vintage shop and bought this great pants. I was so depressed, but its getting better.. i cut them and they became shorts and i decorated them with pyramids :) Yesterday was the first time i tried them out, i went to see my doctors in hospital, because i had some little problems :) nothing serious. For now i have to draw for school, so have a nice day :)
Coming soon: my drawings from my school trip DIY shorts, tights-Tally weijl, bag-Peacocks, blouse-H&M, hat-sisters, necklace-Sixx, shoes-GATE

9 komentárov:

 1. super! to ti moc sluší!! ty silonky jsou skvělé!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow these shorts are pretty cute! You look so cool in this outfit! xx

  http://mauccu.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to vypada naprosto suprove, cely outfit je na 1*!!!

  OdpovedaťOdstrániť