sobota 8. septembra 2012

Colors of the sea

 Dnes som si bola vybrať vyvolané fotky z dovolenky, takže sľúbený slnečný post! Po večnosti, ach som veru ´poctivá´ blogerka... Prišiel mi opravený notebook tak sa budem činiť! Toto určite nebude jediný dovolenkový post, fotky vyšli totiž skoro úplne všetky :) Po 2 rokoch som bola zase pri mori, už mi veru chýbalo, tentoraz zastávka Chorvátsko a oblasť Zadar v malej dedinke menom Ljubač. Nato že môj dedko je pravý Chorvát s jeho rodinou a mám aj chorvátske meno - Warenitsová(vareničová vyslovnosť), bola som osobne v Chorvátsku iba 2-krát. Ale veľmi sa mi tam páčilo, síce až trochu moc kľudná oblasť, niekedy ma už mrle žrali ale treba aj relax, že? Fotky sú zmiešané z miest - Zadar, Nin, Ljubač a Ražanac.

TRANSLATION: Like i promised here are some photos from my holiday in Croatia. Altough my grandpa is a croatian and i have a croatian name- Warenitsová, i visited it only the second time. But i really like it, we lived in a small village Ljubač, it was so quiet, the perfect place to relax. This photos are from trips we made in citys - Zadar, Nin, Ljubač and Ražanac. Hope you like them :)

                                                                                                                  (Photos mady with Canon/ Zenit)


                Moja večera, musím povedať že to chutilo výborne! krevetové rizoto silno môžem :D / my dinner :)

12 komentárov:

 1. možno sa Canon nahnevá, ale Zenit vedie :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. presne ako komentár hore :) Zenit vedie :)

  www.karissaworld.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. už som sa po tebe včera obzerala, že kde si - tak vitaj :) aaa mala by si si zmeniť meno na MischelZenit, lebo vedie fakt :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne fotky! a to rizoto by som si dala aj ja :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tyjo zamilovala jsem si ty analogové, vážně to na nich vypadá uplně jinak :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tyhle fotky mají úplně jiné kouzlo než ty z digitálu, má to svojí atmosféru :)) moc pěkný!

  OdpovedaťOdstrániť