piatok 4. novembra 2011

My new DIY ombre hair

Takže tieto dva dni boli zaujímavé v tom, že som mamku presvedčila aby mi urobila ´ombre´vlasy. Asi po viac ako roku čo som ich chcela mať som sa konečne dočkala. Bolo veľa dôvodov prečo som si ich nedala skôr ako napr. predbehla ma segra, nemala som až takú dĺžku vlasov alebo som nemala čas ani chuť vymýšľať :D Moje vlasy po asi cca 7-8 rokov zažili farbenie... Prvý deň mi ich mamka odfarbila peroxidom ale trošku viac ako som chcela... Ale mali sme blond farbu ktorá chytila krásne do kuriatkova!, také depky som mala ach... :D A dnes som si kúpila orieškovú farbu a aspoň sa mi zjemnil prechod a znormalizovala farba vlasov heh. Ale celkom sa mi páči výsledok, ved keby niečo teta kaderníčka to snáď napraví :) Čo vy nato? Páči alebo nepáči? 

Fotky sú narýchlo fotené-čiže celkom nekvalitne  kedže vonku je už tma :D

11 komentárov:

 1. Měla ses pochlubit kuřecí fotkou! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. no paničku ja som rada ze ma tak nik nevidel :D katastroofe :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. looks great on ya!
  http://abinavarrete.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. promin, ale uprimne musim rict ze mi to neprijde moc zdarily.. :-/ ale mozna to za denniho svetla vypada lip.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ombré vlasy se mi strašně líbí :) i na tobě :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. je to fajn,pak postni fotku na denním světle)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. vyzerá to v pohode, ale ja by som brala ešte svetlejšie konce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ..súhlasím s dolcezuzkou.. ešte o niečo svetlejšie konce a bude to super! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. CUTEEE<3
  i am a new fashion blogger from indonesia living in singapore :) i really like your blog. i will really appreciate & it will be an honor to have u as my blog member.

  and of course i will folback!:D also, u can mention me anytime on twitter @tiodang if you want me to check out your latest post & leave a comment ^^ ,please list me on twitter, so i will know u're my follower!! ;)

  i've just recommend your post to google!u can check it! that's what u got if you keep in touch with my blog too!! hope u will do the same ^^
  u can contact me at : cheeringwinda@yahoo.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. beriem, moze byt, tiez mi tam chyba svetlejsie dole. ale to asi potom jak mi vybledne farba co som si davala aby tie moje vlasy nedostali sok z tolkeho peroxidu :) a to uz pojdem aj kadernicke radsej

  OdpovedaťOdstrániť